SIŁOWNIE I KLUBY FITNESS: TARGÓWEK I JANKI

Administratorem Państwa danych osobowych jest GRAVITAN WARSZAWA Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie ul. Malborska 39 lok. A4/5, adres email daneosobowe@gravitan.pl

Korzystaj z pełnego dostępu do siłowni i zajęć fitness.

skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najnowszą ofertę promocyjną!

Wypełnij formularz

OFERTA DOTYCZY OPŁATY WPISOWEJ I WAŻNA JEST PRZEZ:

1 zł. NA START

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Każdy znajdzie przestrzeń aby zrealizować trening w komfortowych warunkach. Przestrzeń w klubach podzielona jest na funkcjonalne strefy, dzięki temu z łatwością odnajdziesz sprzęt, który jest Ci potrzebny do treningu.

Strefy treningowe

Nie masz z kim zostawić swojej pociechy? Nie ma problemu! Do Waszej dyspozycji będzie pokój zabaw dla dzieci, które podczas Twojego treningu zostaną pod opieką naszej recepcji.

Kącik malucha

Dla osób które chcą wzmocnić ciało i jednocześnie spalić dużo kalorii polecamy zajęcia Les Mills. W naszym grafiku znajdziecie również mocne treningi interwałowe, zajęcia taneczne (np. ZUMBA) i wiele innych.

Zajęcia fitness

W Gravitanie dbamy nie tylko o waszą formę, ale staramy się oszczędzić Wasz czas. Dlatego przed budynkiem klubu i na podziemnym parkingu znajdziecie bezpłatne miejsca parkingowe na wyłączny użytek naszych klientów.

Bezpłatny parking

Trening funkcjonalny cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, dlatego w Naszych klubach mamy jedne z największych stref do tego typu treningu. W tej strefie nasi trenerzy prowadzą dla Was krótkie 15-30 minutowe zajęcia, dzięki temu nie tylko zrobicie świetny trening pod okiem fachowca, ale również poznacie nowe ćwiczenia z zastosowaniem różnych akcesoriów treningowych (np. Bosu, SwissBall, PowerBag, Kettlebells itp)

Trening cross i funkcjonalny

W klubach Gravitan do Waszej dyspozycji jest bezpłatna sieć Wifi, dzięki temu możecie słuchać ulubionej muzyki podczas treningu.

Bezpłatny internet

W wybranych lokalizacjach do Waszej dyspozycji oddajemy sauny fińskie. Polecamy jako uzupełnienie Waszego zdrowego stylu życia.

Sauny

Wszystkie prawa zastrzeżone GRAVITAN Warszawa Sp. z o.o.

Ikona wykonana przez iconixar z www.flaticon.com

Skorzystaj z oferty
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej